https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Fr%2E+Kloze+2316%2C+Kladno&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1392592;14.0915038;Fr. Kloze 2316, Kladno 272 01, Česko Odborný pracovník/ce VŠ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Odborný pracovník/ce VŠ

Kateřina Kuchyňová
603 159 783, 482 411 655

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 21 000,- až 31 000,- Kč

Požadujeme:
VŠ vzdělání s chemickým zaměřením,
praxi v chemické laboratoři výhodou,
znalost práce na PC - uživatelská úroveň,
zdravotní způsobilost,
spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Náplň práce:
spolupráce na přípravě vzorků před vlastní analýzou,
provádění analýzy vzorků na stanovení kovů (ICP, AAS, AMA),
validace jednotlivých metod,
práce s laboratorním programem.

Nabízíme:
práci na plný úvazek (možnost zkráceného úvazku),
smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením,
platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace,
5 týdnů dovolené při plném úvazku + 2 sick days, zázemí státní organizace, stravenky.