https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rusk%C3%A1+61%2C+D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.7725522;14.1955445;Ruská 61/33, Děčín 405 02, Česko Odborný referent v oddělení poskytování telefonických informací pro oblast důchodového pojištění | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Odborný referent v oddělení poskytování telefonických informací pro oblast důchodového pojištění

Jana Schambergerová
412 505 111

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 19 730,- až 28 920,- Kč

[] Místo výkonu práce:
Ruská č.p. 61/33, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
Výkon specializované činnosti v oblasti dávek důchodového pojištění.
Poskytování všeobecných telefonických informací o sociálním pojištění, systému dávek, výpočtu důchodů, postupu při uplatňování nároku na výplatu dávek. Poskytování informací o důchodových záležitostech dle zákona, zejména o podmínkách nároku na dávky důchodového pojištění, o výpočtu důchodu, způsobech jejich výplaty v ČR a do zahraničí, o průběhu celého důchodového řízení a zaznamenávání údajů do informačního systému.
Poskytování informací o organizaci a provádění sociálního zabezpečení dle zákona, včetně provádění sociálního zabezpečení v rámci koordinačních nařízení EU. Poskytování informací o prováděných srážkách.
Sepisování všech typů telefonických urgencí a podání a zajištění jejich postoupení věcně příslušným útvarům ČSSZ.
Zajištění plynulosti chodu odbavovacího telefonického centra ČSSZ.

Požadujeme:
•střední odborné nebo všeobecné vzdělání zakončené maturitní zkouškou, případně vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
• organizaci přidělené práce a její zvládání v termínech,
• uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
• výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti jazykové i v písemném projevu,
• schopnost samostatné i týmové práce,
• proklientský přístup.

Nabízíme:
•pracovní poměr na dobu určitou na půl roku s možností přijetí so služebního poměru na dobu neurčitou,
• platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění,
• stravovací poukázky,
• 5 dní indispozičního volna,
• pružnou pracovní dobu.

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

Kontaktní osoba: Bc. Jana Schambergerová, e-mail: jana.schambergerova@cssz.cz