Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/ka výroby

ADECCO spol.s r.o. - Velká Hradební

Velká Hradební 3385, Ústí nad Labem

Detail firmy

Adéla Kazdová
602590726

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 440,- až 23 100,- Kč

Místo výkonu práce: JOTUN CZECH a.s. Na Rovném č.p. 866, 400 04 Trmice
Náplň práce:provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev, příprava ,čištění a údržba výrobníhpo zařízení a pracovního prostředí, příprava a vážení vstupních surovin pro výrobu, odebírání vzroků a komunikace s laboratoří. Riziko hluku a prachu.
Požadujeme: vyučení praxe ve výrobní společnosti, dobrou fyzickou zdatnost, spolehlivost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky (příspěvek od zaměstnavatele 55%), příplatek za práci v noci 10% průměrného hodinového výdělku, příplatek za práci ve svátek 100% z průměrného výdělku, za práci přesčas 25% z průměrného výdělku, měsíční bonus až 1500Kč.
Kontakt: od 08:00 do 17:00 hod. si telefonicky sjednat osobní jednání.