https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pra%C5%BEsk%C3%A1+126%2C+P%C5%99%C3%ADbram&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6881040;14.0106157;Pražská 126, Příbram 261 01, Česko Optometrista/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Optometrista/ka

Šárka Kvitská
261399218,725252607

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 24 900,- až 32 500,- Kč

Pozice: optometrista/ka
OC
Náplň práce:
hledáme optometristu/ku pro oční optiku GrandOptical, který bude mít na starosti měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, odborné poradenství zákazníkům i samotný prodej brýlí a dalších optických pomůcek
Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru, zájem získat praktické zkušenosti v úspěšné síti očních optik, příjemné a profesionální vystupování
Zaměstnanecké benefity:
stravenky, zaměstnanecké slevy na naše produkty, vzdělávání
Nástup: možný ihned.
Mzda: 24 900,- až 32 500,- Kč
Kontakt: Kvitská Šárka Ing., tel.: 261 399 218, 725 252 607 (9:00 - 11:00, 13:00 - 17:00), e-mail: hr@grandoptical.cz
Místo výkonu práce: FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I