https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bud%C4%9Bjovick%C3%A1+220%2C+Jesenice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9695800;14.5089888;Budějovická 220, 252 42, Česko Ostatní specialisté v oblasti techniky | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní specialisté v oblasti techniky

GAMA HOLDING Praha a.s.

Budějovická 220, Jesenice

Detail firmy

Vlastimil Válek
737281501

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 000,- až 35 000,- Kč

Budějovická 220, Jesenice u Prahy
Společnost vybavující kuchyňskou technologií profesionální gastronomické provozy hledá kandidáta na pozici:
Servisní technik gastronomického zařízení
NÁPLŇ PRÁCE:
• kompletní servisní činnost v oblasti gastro technologie
• komunikace se zákazníky
• možnost kusového prodeje přístrojů a doplňků
• částečná dílenská činnost

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání v oboru elektro (Elektronik) + platná vyhláška 50/78 sb. min. §7
• znalost práce s PC
• komunikační a organizační dovednosti
• samostatnost, flexibilita a spolehlivost
• platný ŘP sk. B
• trestní i morální bezúhonnost
• platné plynové zkoušky na opravy a montáž plynových zařízení do 50 kW – výhodou
• všeobecná znalost gastronomického zařízení elektro, plyn, mytí – výhodou
• anglický nebo německý jazyk – výhodou

NABÍZÍME:
• zajímavou práci na HPP
• přátelský kolektiv
• týmovou spolupráci na nových projektech
• mobilní telefon, služební auto, stravenky

NÁSTUP A MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
• dle dohody
• Jesenice u Prahy

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Kontakt:
e-mail: knotek(zavináč)gamaholding.cz