https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bo%C5%BEeny+N%C4%9Bmcov%C3%A9+2042%2C+Sokolov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1762898;12.6482041;Boženy Němcové 2042, Sokolov 356 01, Česko Ostatní stavební inženýři (Technical Office Engineer) | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Ostatní stavební inženýři (Technical Office Engineer)

COLAS CZ, a.s. - SO

Boženy Němcové 2042, Sokolov

Detail firmy

Monika Repková

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 60 000,- Kč

Způsob kontaktu:
E-mail: monika.repkova@colas.cz

Náplň práce
- Práce se smluvními dokumenty, jejich kontrola a analýza potenciálních rizik
- Kontrola technických požadavků
- Předání technických informací ostatním odborníkům a projektovému managementu
Požadujeme
- Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí
- Znalost německého jazyka a anglického(výhodou)
- ŘP sk. B (výhodou)
Nabízíme
- Zajímavé mzdové ohodnocení