Práce Nabídka zaměstnání

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Vedoucí stravovacího úseku
724 769 863.

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 24 000,- Kč

Náplň práce: mytí černého a bílého nádobí, přípravné a pomocné práce v kuchyni, úklidové práce v kuchyni a prostoru okolo kuchyně.
Požadujeme: bezúhonnost, komunikační dovednosti, flexibilitu.
Nabízíme: jednosměnný provoz – 12 hod. směny, krátký/dlouhý týden, příjemný kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: bezplatné stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Nástup: dle dohody.
Plat: platové ohodnocení dle nařízení vlády 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě– od 24.000 Kč včetně příplatku za práci so, ne, svátek + osobní příplatek po zkušební době.
Bližší informace podá vedoucí stravovacího úseku tel. 724 769 863.