https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0obrova+2070%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3045260;14.1600994;Šobrova 2070, Písek 397 01, Česko POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA A UKLÍZEČ/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA A UKLÍZEČ/KA

Lenka Kalašová
380420645, 733127454

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 13 280,- až 19 207,- Kč

Náplň práce:
Dohotovování jídel z polotovarů, příprava na talíř a výdej. Úklid prostor školy a s tím související činnosti. Bližší informace při osobním jednání.
Požadujeme:
vyučení v oboru kuchař, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, minimální praxi 5 let v oboru stravování, platný zdravotní průkaz
Pracovní doba od 6.00 do 14.30 včetně pauzy na oběd
Nabízíme: možnost stravování, čerpání FKSP
Kontakt: p. Lenka Kalašová, tel.: 380 420 645, 733 127 454 (8.00 - 15.30 hod.), e-mail: 16.ms@zssvobodna.cz