https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+Ov%C4%8D%C3%ADna+49%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2693888;14.1958571;U Ovčína 49, Písek 397 01, Česko PRACOVNÍK/CE KANCELÁŘE LABORATOŘE | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRACOVNÍK/CE KANCELÁŘE LABORATOŘE

Josef Němec
774 239 044

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 000,- Kč

Náplň práce: přejímka vzorků od zákazníků, vyřizování e-mailů, telefonické vyřizování příchozích hovorů, běžná kancelářská agenda, zadávání objednávek a výsledků do laboratorního systému + fakturace (ne účetnictví)
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, přizpůsobivost, dobrý ústní i písemný projev, schopnost práce v týmu, výhodou AJ písmem
Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.
Nabízíme: příplatek na obědy, týden dovolené nad rámec zákona, odměny, prémie
První kontakt: Němec Josef, tel.: 774 239 044 (7:00 - 22:00 hod.), e-mail: L@borator.cz