https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=n%C3%A1b%C5%99e%C5%BE%C3%AD+1%2E+m%C3%A1je+2142%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3169560;14.1449489;nábřeží 1. máje 2142, Písek 397 01, Česko PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

Městské středisko sociálních služeb

nábřeží 1. máje 2142, Písek

Detail firmy

Jana Humpálová
607 118 065

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 390,- až 26 870,- Kč

Náplň práce: pečovatel/ka v přímé péči, jedná se o terénní přimou péči u klientů v jejich domácnostech.
Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou.
Po třech měsících osobní ohodnocení.
Požadujeme: ŘP sk. B, znalost problematiky a cílové skupiny výhodou.
Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: Bc. Jana Humpálová (v pracovní dny), email: humpalova@pspisek.cz - nechodit osobně - domluvit schůzku.