Práce Nabídka zaměstnání

PŘEJÍMACÍ TECHNIK v auto-pneu servisu

Milan Těhník
724 463 959

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce:
* samostatný prodej zboží, pneumatik a autoservisních služeb vyžadující odborné a technické znalosti o vozidlech, náhradních dílech a servisních postupech
* poskytování odborné pomoci zákazníkům při výběru nabízeného zboží a služeb, navrhování zákazníkům řešení složitějších autoservisních oprav
* identifikování poškození na pneumatikách a vozidlech, převzetí a diagnostika vozidel do opravy, rozdělování úkolů v servise
* předávání znalostí a odborný rozvoj servisních mechaniků
* objednávání potřebných náhradních dílů k provedení opravy specifikované servisními mechaniky
* zajištění spolupráce se servisními subdodavateli (STK atp.)
* garance špičkové kvality veškerého nabízeného zboží i služeb
* zastupování vedoucího maloobchodní pobočky
Požadavky:
* SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik či příbuzném oboru
* praxe v autoservisu na pozici přejímací technik velkou výhodou
* zkušenosti s maloobchodním prodejem vítány
* zkušenosti se skladovým hospodářstvím vítány
* příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost práce na PC (MS Office, skladové hospodářství)
* časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem
Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000 Kč
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu, v sezóny jaro a podzim nadstandardní
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny, týden dovolené navíc, stravenky a jiné benefity
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v době 8.00-16.00 hod. v Auto-pneuservisu BestDrive