https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Milady+Hor%C3%A1kov%C3%A9+549%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1854712;15.8475579;Milady Horákové 549/53, Hradec Králové 500 06, Česko PRODAVAČ / PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRODAVAČ / PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - pracoviště hk

Milady Horákové 549, Hradec Králové

Detail firmy

Marcela Románková
601 569 924

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 24 000,- až 30 000,- Kč

- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme:samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- Nabízíme: zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky