https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Budovcova+105%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3059933;14.1503576;Budovcova 105/4, Písek 397 01, Česko PRODAVAČ/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRODAVAČ/KA

Jitka Pavlátová
736706756

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- až 21 000,- Kč

DOBA URČITÁ 1 ROK
Pracovní náplň: prodavač/ka na jídelně
Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod.; 9.00 - 17.00 hod.
Požadujeme: spolehlivost, příjemné vystupování, nekonfliktnost.
Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, celodenní strava.
První kontakt: pí. Pavlátová Jitka tel. 736 706 756 (9:00 - 16:00 hod.), email: naturalpisek@volny.cz NECHODIT OSOBNĚ, DOMLUVIT SCHŮZKU.