https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hlavn%C3%AD+1713%2C+Fr%C3%BDdlant+nad+Ostravic%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5840654;18.3599453;Hlavní 1713, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, Česko PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Bohumila Fišerová
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 13 875,- Kč

C04 z:7/9/2021
Náplň práce:
- prodavač/prodavačka do prodejny hraček a papírenského zboží.
Požadujeme:
- příjemné vystupování, znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem, odpovědnost, svědomitost.
Nabízíme:
- prémie dle ekonomických výsledků prodejny, stravenkový paušál, členství ve W-klubu (zvýhodněné ceny zboží).
Životopis zašlete na email 547@wiiky.cz , uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.