https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hlavn%C3%AD+t%C5%99%C3%ADda+106%2C+Fr%C3%BDdek%2DM%C3%ADstek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6741701;18.3414750;Hlavní třída 106, Frýdek-Místek 738 01, Česko PRODAVAČI SPORTOVNÍCH POTŘEB | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRODAVAČI SPORTOVNÍCH POTŘEB

Andrea Dorotíková
730518352

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- Kč

A11 z. 18/1/2022
Náplň práce:
- komunikace s lidmi
- prezentace zboží
- expedice balíků na e-shop.
Požadujeme:
- hledáme energického člověka, který se rád baví s lidmi
- schopnost vzdělávat se v prodejních dovednostech a komunikaci
- schopnost udržovat a prohlubovat vztahy s našimi zákazníky.
- příjemným projev
- předchozí zkušenosti v práci s lidmi (alespoň 3 roky)
- smysl pro pořádek
- schopnost práce pod tlakem
- schopnost práce na PC (Office, Slack, Mail, Asana atd.).
Nabízíme:
- práci v nekorporátní rodinné firmě s jasnou vizí
- flexibilní práci s možností individuální domluvy
- slevu na nákup zboží.
Kontakt:
- životopis spolu s motivačním dopisem zaslat na e-mail: chcimakat@d-sport.cz