Práce Nabídka zaměstnání

PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR

dataPartner,s.r.o.

Senovážné nám. 241, České Budějovice

Detail firmy

Jana Drábová
724 379 538

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- až 70 000,- Kč

Co vás čeká?
- programování, vývoj
- návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
- příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
- interní testování a řešení chyb z testování i provozu
- konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- praxi oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
- dobrou znalost objektového programování (PHP,C#...)
- pokročilou znalost JavaScript, JQuery
- dobré znalosti HTML, CSS
- znalosti principů transakční / relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle...).
- časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu;
Oceníme znalosti: aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GGIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML; Web Services.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
- motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
- výše mzdy až 70 000 Kč podle praxe
- zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením
- možnost profesního růstu
- mimopracovní aktivity a firemní akce
- příspěvek na stravování.
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na Jana.drabova@datapartner.cz.