Práce Nabídka zaměstnání

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

dataPartner,s.r.o.

Senovážné nám. 241, České Budějovice

Detail firmy

Jana Drábová
724 379 538

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Hledáme nadšence do moderních technologií
Pracovní náplň:
- utváření produktové strategie, vylepšení vlastních produktů společnosti
- vylepšování změn a vlastních produktů společnosti
- technická spolupráce na obchodních procesech a systémových analýzách
- zavádění nových aplikací a návazné procesy u zákazníků
- uživatelská podpora zákazníků
Požadujeme:
- nejlépe VŠ nebo SŠ vzdělání - zaměření na IT/MES výhodou
- dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace
- znalosti z oblasti IT - zkušenosti se správou a vývojem podnikových systémů
- zkušenosti se zaváděním aplikací IT min. 3 roky
- komunikační schopnosti a dobré vystupování
- časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty
- schopnost týmové i samostatné práce
- řidičský průkaz B,a ktivní řidič.
Oceníme znalosti:
- integrace podnikových systémů ve výrobě
- řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 nebo TOGAF výhodou)
- péče o zákazníky - komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií).
Nástup: možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.