Práce Nabídka zaměstnání

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Karla Kadlečková

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 110,- Kč

Požadavky:
vyučen v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl.č.50/78 Sb., §6
praxe v oboru 2 roky - výhodou, praxe v údržbě strojů výhodou, znalost pohonů obráběcích strojů (frekvenční měniče, polovodičové techniky) - výhodou, NJ nebo AJ výhodou
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Náplň práce:
Zajišťování elektroúdržby strojů a zařízení, provádění preventivní údržby.
Nabízíme:
Nástupní mzda od 27.110 + 15% prémie,13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj., práci ve stabilní nadnárodní společnosti
Pokud Vás uvedená pozice oslovila, zašlete svůj životopis na adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o., Karla Kadlečková, Nádražní 1098,766 01,Valašské Klobouky, karla.kadleckova@groz-beckert.com

Zaměstnanecké výhody: dotované závodní stravování, vlastní rekreační zařízení.