https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Chotusice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9493549;15.3944503; , 285 76, Česko Pečující osoba v dětské skupině - vychovatel, metodik | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pečující osoba v dětské skupině - vychovatel, metodik

  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 150,- Kč

Požadavky: osoba splňující kvalifikaci dle zák. 247/2014 Sb. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, držitel zdravotního průkazu fyzické osoby - epidem. závažná činnost.

Náplň: komplexní výchovná činnost v dětské skupině. Podílení se na zpracování ročního plánu výchovy a péče v dětské skupině. Práce na 2 x 20 hodin týdně.

Vhodné pro OZZ.

Nabízme: 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu pište na uvedený email.