https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=t%C5%99%2E+V%C3%A1clava+Klementa+869%2C+Mlad%C3%A1+Boleslav&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4269313;14.9186475;třída Václava Klementa 869, Mladá Boleslav 293 01, Česko Pomocní kuchaři - kuchaři IV. | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pomocní kuchaři - kuchaři IV.

ARAMARK, s.r.o. - areál závodu ŠKODA AUTO a.s.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav

Detail firmy

Jana Brožková
601 142 998

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 530,- Kč

Místo výkonu práce:
Areál závodu ŠKODA AUTO a.s., Tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 601 142 998, e-mail: jana.brozkova@aramark.cz

Náplň práce: přípravné práce v kuchyni, příprava jídelny pro výdej, výdej jídel, úklidové činnosti, mytí nádobí.
Požadujeme: schopnost být součástí týmu.
Nabízíme: HPP, dobu neurčitou, firemní stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní spoření, příplatky za práci v odpolední, noční a směně a o víkendu.
Ostatní: ke mzdě náleží měsíční variabilní složka ve výši 20% hrubé mzdy.

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na parnerské produkty, školení, příspěvek na penzijní spoření.