https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Lipno+nad+Vltavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.6387387;14.2295908; , 382 78, Česko Pracovník půjčovny sportovního vybavení INTERSPORT do Lipna nad Vltavou (HPP, celoroční práce) | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Pracovník půjčovny sportovního vybavení INTERSPORT do Lipna nad Vltavou (HPP, celoroční práce)

LIPNO SERVIS s.r.o.

Lipno nad Vltavou

Detail firmy

Tereza Perníková
721 713 685

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 25 800,- Kč

Firma LIPNO SERVIS s.r.o. přijme pracovníka na pozici obsluhy v půjčovnách sportovního vybavení INTERSPORT Rent v Lipně nad Vltavou.

Chcete pracovat v jednom z největších letních i zimních areálů v České Republice? Láká Vás práce jak na horách, tak i u vody? Přidejte se k nám a využijte příležitosti si v zimě zalyžovat a v létě načerpat sílu u Lipna!

Náplň práce:
o Komunikace s klienty- registrace zákazníků v pokladním systému, výběr vhodného vybavení, vystavování pokladních dokladů
o Zajištění kompletního servisu pro klienta- výdej, seřízení, popřípadě upravení vybraného sportovního vybavení
o Kontrola vráceného sportovního vybavení a odepsání v rámci pokladního systému
o Zajištění čistoty a řádného stavu sportovního vybavení

Požadujeme:
o SŠ vzdělání
o Základní znalost NJ/AJ
o Samostatnost a spolehlivost
o Zkušenosti s prací s klienty výhodou
o Zodpovědnost
o ŘP sk.B
Nabízíme:
Nabízíme:
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování
Nabízíme:
o Firemní oblečení
o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
o Volný vstup do Aquaworld Lipno
o Skipas pro vlastní použití zdarma
o Volný vstup na Stezku korunami stromů a do Království lesa
o Sleva v restauraci STODOLA a v cukrárně POVIDLOŇ
Kontaktní osoba paní Tereza Perníková, tel. 721 713 685, e-mail: prace@lipnoservis.cz