https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+320%2C+Bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7170002;12.7776078;Nádražní 320, Bor 348 02, Česko Pracovník v obchodě - pokladní | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník v obchodě - pokladní

Petr Nadymáček
601394942
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 28 000,- Kč

Náplň práce:
o se svými kolegy napečete pečivo
o nachystáte čerstvé ovoce a zeleninu
o doplníte zboží pro naše zákazníky
o budete je obsluhovat na pokladně a často s nimi komunikovat.
CO OD VÁS POTŘEBUJEME?
Velice důležité je vstřícné a příjemné chování, rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků, spolehlivost a zodpovědnost. Navíc je dobré, pokud máte zkušenost z obchodu, nebo jste vyučeni v oboru, není to však podmínkou.
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme.

pravidelné navyšování mzdy, příplatek za práci v sobotu a neděli 20%, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vánoční poukázky ve výši 2000Kč, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Možnost plného (28 000 Kč/měsíc) i zkráceného (22750 Kč/měsíc) úvazku.