https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Strojnick%C3%A1+1554%2C+Rychnov+nad+Kn%C4%9B%C5%BEnou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1559471;16.2807159;Strojnická 1554, Rychnov nad Kněžnou 516 01, Česko Přejímací technik / servisní mechanik | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Přejímací technik / servisní mechanik

Štěpán Purm
494 322 092

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 35 000,- Kč

Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu stepan.purm@bestdrive.cz nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- SŠ/vyučení v oboru automechanik nebo jiném příbuzném oboru
- zkušenosti v autoservisu či prodeji náhradních dílů výhodou
- komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
- časová flexibilita hlavně v době přezouvacích sezón
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny)
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- příjem a předávání vozidel do/z opravy
- uzavírání zakázek s klienty
- zpracování souvisejících dokladů v interním systému společnosti
- provádění výstupní kontroly
- komunikace s mechaniky
- kontrola průběhu opravy a kvality práce
- vyřizování reklamací
- péče o stávající klienty
- aktivní prodej servisních služeb.
V případě potřeby zástupu:
- provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech dle nabídky provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle
- provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky provozovny
- garantuje odbornost prováděných servisních činností.
Nabízíme:
- bonusy/prémie k základní mzdě, 25 dnů dovolené, stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky /služby
- vzdělávací kurzy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.