https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pr%C5%AFmyslov%C3%A1+1158%2C+Sezimovo+%C3%9Ast%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3755335;14.7075434;Průmyslová , Sezimovo Ústí 391 02, Česko Přípravář plastů | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Přípravář plastů

ACO Industries Tábor s.r.o.

Průmyslová 1158, Sezimovo Ústí

Detail firmy

Gabriela Procházková
724 011 771

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 22 800,- až 26 000,- Kč

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20000 Kč
Náplň práce:
- Manipulace s plastovými deskami a trubkami, polotovary
- Obsluha strojů jako jsou formátovací pila, pásová pila, sloupová vrtačka
- Práce s ručním nářadím - elektrická vrtačka, hoblík, frézka
- Po zaškolení práce se svářečkami plastů na tupo
- Dvousměnný provoz.

Požadavky:
- Střední vzdělání s výučním listem
- Manuální zručnost, technické myšlení
- Výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:
- Mzdu, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
- Měsíční týmové prémie
- Příplatek za odpolední směnu 25 Kč
- Příspěvek na dopravu 1 Kč/km a stravování 50 Kč/den
- Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
- 5 týdnů dovolené
- Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
- Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
- Společenské akce - rodinný den, vánoční večírek
- Firemní chata v Orlických horách.

Kontakt: e-mailem, telefonicky.