https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Vald%C5%A1tejnsk%C3%A1+188%2C+Doksy&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5643388;14.6546638;Valdštejnská 188, Doksy 472 01, Česko Prodavač/ka potravinářského zboží | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Prodavač/ka potravinářského zboží

Marcela Románková
601 569 924; romankova@rabbit.cz
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 16 000,- Kč

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod.