https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0koln%C3%AD+1301%2C+Byst%C5%99ice+pod+Host%C3%BDnem&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4010248;17.6814048;Školní 1301, Bystřice pod Hostýnem 768 61, Česko Prodavač/ka potravinářského zboží | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Prodavač/ka potravinářského zboží

Světlana Javorková
725 591 119
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 10 000,- až 13 000,- Kč

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme: vyučení, vyučení a praxe v oboru je výhodou (není podmínkou, firma zaučí), samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- Nabízíme: částečný pracovní úvazek (4 hod./den), možno i brigádně na DPP, DPČ, ranní a odpolední směna, 2x sobota v měsíci, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení
- Benefity: HM + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: javorkova@rabbit.cz