https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Lipovsk%C3%A1+735%2C+Jesen%C3%ADk&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2262564;17.1890435;Lipovská 735/84, Jeseník 790 01, Česko Prodejce | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Petr Kocian
+420 734 399 195

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: neuzilova.sarka@drevotrust.cz
- telefonicky na tel.č. 734 399 195 (mezi 8:00 - 15:00 hod.)
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Lipovská 735/84, Jeseník
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
- znalost sortimentu nábytkového kování a nábytkářského oboru vítána
- dobrá znalost práce na PC
- komunikační dovednosti, smysl pro pořádek a odpovědnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- přímý prodej zákazníkům
- objednávání, naskladňování a označování zboží
- tvorba cenových nabídek
- správa a vedení dokladů
NABÍZÍME:
- stravenkový paušál v hodnotě 45Kč/den
- docházkový bonus (2 500 Kč/měsíc)
- levnější tarify pro volání i pro rodinu - po 3 měsících u firmy
- slevy na zaměstnanecké nákupy
- příspěvek na dovolenou - po 12ti měsích u firmy (až 5 000 Kč/rok)
- penzijní přípojištění - po 24 měsících u firmy (až 7 900 Kč/rok)
- věrnostní bonusy - vždy po 5/10/15 letech (až 5 000/10 000/10 000 Kč/rok)
- pravidelné prémie dle výsledků