https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bydlinsk%C3%A9ho+2964%2C+T%C3%A1bor&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4062801;14.6791490;Bydlinského 2964, Tábor 390 02, Česko Projektant elektro | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Projektant elektro

Elektroprof a.s., pracoviště

Bydlinského 2964, Tábor

Detail firmy

Marcela Křemenová
381 256 255 - kl. 37

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Požadavky:
- vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ v oboru elektro
- praxe v oboru elektro nutná, na pozici projektant nikoliv, ale je vítaná.
- dobrá znalost práce na PC - Windows, MS OFFICE
- částečná znalost projekčních SW - AutoCad, E-plan, SICHR, Therm,...
- znalost materiálů a výrobců elektromateriálu výhodou!!!
- znalost cizích jazyků - AJ nebo NJ výhodou
- osvědčení dle vyhl. č. 50
- ŘP skupiny B
- ochota se vzdělávat nutností, zvlášť s ohledem na normy ČSN v oboru elektro
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- prokázání bezúhonnosti - výpis z evidence Rejstříku trestů

Náplň práce:
- projektování el. zařízení a rozvaděčů
- návrhy a technická řešení staveb a technologií
- projektovánív programech AutoCad a E-plan
- příprava projekčních podkladů pro montáž el. instalace a výrobu rozvaděčů
- tvorba cenových kalkulací dle dokumentace
- komunikace s dodavateli a zákazníky

Nabízíme:
- zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, 4 týdny dovolené)
- práce v zajímavém kolektivu
- školení a kurzy v oboru elektro v ČR a EU
- školení na projekční SW E-plan
- výuka cizích jazyků AJ
- školení dle vyhl. č. 50 §6 - §10
- možnost podílet se na rozvoji společnosti
- odborný a platový růst
- plat 25000 - 35000/měsíc, plus prémie, bude upřesněno na osobním pohovoru
Kontakt: emailem.