https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Dra%C5%BEice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.4366337;20.0666217; , Novo mesto 391 31, Slovensko Provozní manager | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Provozní manager

Regína Racková
605834016

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 35 000,- až 50 000,- Kč

Náplň práce: zajištění plynulého chodu provozních procesů v rámci firmy, spolupráce na vytváření strategie rozvoje firmy, zlepšení ekonomických ukazatelů, vedení jednání, kontrola dodržování stanovených opatření, procesního řízení.
Požadavky: ekonomické vzdělání, praxe v oboru, cizí jazyk. Všestrannost, asertivita.
Nabízíme: prémie, služ. auto.
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně - po dohodě.