Práce Nabídka zaměstnání

REFERENT/KA BEZPEČNOSTI PRÁCE A EKOLOG/ŽKA

EGE, spol. s r.o.

Novohradská 397, České Budějovice

Detail firmy

Hana Průchová
387 764 103

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 24 000,- až 28 000,- Kč

Náplň práce: vyhledávání a eliminace rizik při výkonu pracovních činností; zpracování dokumentace v prevenci rizik; kategorizace prací a spolupráce s KHS a SZÚ; pořádání školení napříč firmou; evidence a řízení pracovních úrazů a hledání nápravných opatření; vyhodnocování úrazovosti a zpracování přehledů; odpovědnost za dodržování BOZP; dozor při nákupu chemikálií a jejich likvidaci, evidence, třídění a likvidace odpadů a obalů; provádění požární prevence, organizace PO.
Kvalifikace: řidičský průkaz; zkušeností a praxe v oblasti BOZP.
Zaměstnanecké výhody: práce v širším centru Č. Budějovic - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy; výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona; vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky; 5 týdnů dovolené ročně; měsíční a čtvrtletní odměny, 13. plat, věrnostní odměny; příspěvek na penzijní připojištění; dotované stravování přímo v areálu firmy.
Kontakt: e-mailem.