ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU DO PROVOZU OBALOVÉ LOGISTIKY

LAŠEK spol. s r.o.

U Sirkárny 658, České Budějovice

Detail firmy

Rudolf Prášek
776 641 043

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 21 200,- až 23 000,- Kč

Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, aktivní přístup k práci, spolehlivost, zkušenost s řízením VZV (možnost zajištění oprávnění na VZV).
Náplň práce: provozní manipulace s obaly, příjem vykládka kamionu, výdej nakládka kamionu, spolupráce a komunikace s disponenty pro zajištění potřebného toku obalů.
Nabízíme: stabilní zázemí společnosti, příspěvek na stravu, možnost profesního rozvoje, pracovní poměr na dobu určitou.
Bližší informace: možnost jednosměnného a třísměnného provozu.