https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Selsk%C3%A1+487%2C+V%C3%ADtkov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7800976;17.7525625;Selská 487, Vítkov 749 01, Česko ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA SKUPINY C - ROZVOZ STAVEBNÍHO MATERIÁLU | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA SKUPINY C - ROZVOZ STAVEBNÍHO MATERIÁLU

Kamila Velková
725 172 200

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 32 000,- Kč

*KO: Ing. Kamila Velková, tel. 725 172 200. Životopis zasílejte na e-mail: uctarna@prodomos.cz
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz - nutný, pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálu výhodou.
Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po ČR a SR.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, nadstandartní platové podmínky, prémie, zaučení.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.