https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0pindler%C5%AFv+Ml%C3%BDn&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.7256448;15.6067567; , 543 51, Česko Recepční | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Recepční

Irena Kubíčková
499828018, 724643556

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 500,- Kč

RECEPČNÍ
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Znalost NJ a AJ
- Výborné komunikační schopnosti
- Znalost práce na PC
- Organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem, profesionální vystupování
Náplň práce:
- Práce s hotelovým rezervačním systémem
- Check-in a check-out hostů, odplácení hostů
- Poskytování informací hostům, telefonická a emailová komunikace
- Směnárenská činnost, práce s hotelovou pokladnou
- Drobný prodej
- Spolupráce s ostatními hotelovými středisky
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr po celý rok nebo sezonní brigádu
- Práci na směny
- Nástupní mzdu 24 500 Kč plus zákonem stanovené příplatky
- Ubytování zdarma a zvýhodněné stravování
- Systém zaměstnaneckých benefitů
- Pozice je vhodná pro absolventy