https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Velk%C3%A9+n%C3%A1m%C4%9Bst%C3%AD+3%2C+Prachatice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0128312;13.9971746;Velké náměstí 3, Prachatice 383 01, Česko Referent odboru komunálních služeb a dopravy | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Referent odboru komunálních služeb a dopravy

Město Prachatice

Velké náměstí 3, Prachatice

Detail firmy

Marta Patrajová
388 607 520

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 730,- až 28 920,- Kč

Platová třída: 9
(dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě a č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, vše ve znění pozdějších předpisů)

Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Předpokládaný nástup: Říjen - listopad 2021, konkrétní termín nástupu dle dohody
Místo výkonu práce:Prachatice
Pracovní náplň:Výkon samosprávné činnosti na úseku správy a údržby majetku města:
- zajištění správy, údržby a ošetřování veřejné zeleně, sledování a vyhodnocení péče o veřejnou zeleň, péče o další ozeleňování veřejných prostranství a další související činnosti v oblasti údržby zeleně,
- zajištění správy, údržby a provozu svěřeného majetku na dětských hřištích, pískovištích a sportovištích, kontroly, revize a další související činnosti

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
Střední vzdělání s maturitní zkouškou - technické zaměření, případně zaměření na životní prostředí.
Další požadované znalosti, dovednosti a předpoklady: " dobrá znalost práce na PC, zejména schopnost používat MS Office, vyhledávat na internetu; praxe v užívání dalšího specializovaného softwaru výhodou
" řidičský průkaz sk. B
" velmi dobrá schopnost jednání s lidmi i v konfliktních situacích, nekonfliktnost, psychická odolnost
" schopnost týmové spolupráce
" komunikační a organizační schopnosti
" schopnost řešit problémové situace
" schopnost analytického myšlení
" schopnost a potřeba dohledávání souvislostí k řešeným věcem a promýšlení účinků konání
Výhodou je: " zkušenosti z oblasti péče o veřejný prostor, městské zeleně a stromů včetně aktivit ve veřejném prostoru, dále zkušenosti se správou hřišť a parků
" praxe pro výkon správy a údržby majetku
" praxe ve veřejné správě
" znalost problematiky zákona o obcích a příslušné legislativy upravující výkon předmětné agendy
" znalost odboru komunálních služeb a dopravy
Zaměstnancům nabízíme: " stabilní zázemí a jistotu včetně pravidelného měsíčního příjmu
" dobré pracovní podmínky
" dovolenou v délce 25 dnů
" pružnou pracovní dobu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na individuální vzdělávání (jazykové či jiné kurzy)
" bezúročné půjčky na vybavení domácnosti či pořízení nebo rekonstrukci bytu
Přihlášky s požadovanými doklady doručte v listinné podobě osobně, popřípadě zašlete, na adresu:

Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu městského úřadu byly doručeny nejpozději 29. 09. 2021 do 12:00 hod. Obálku označte "Výběrové řízení - referent odboru komunálních služeb a dopravy".