https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Steinbrenerova+6%2C+Vimperk&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0522498;13.7748123;Steinbrenerova 4/6, Vimperk 385 01, Česko Referent odboru vnitřních věcí | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Referent odboru vnitřních věcí

Město Vimperk

Steinbrenerova 6, Vimperk

Detail firmy

Veronika Čermáková
380 070 347

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 730,- Kč

Náplň práce:
- agenda evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů
- činnosti související s vnitřním chodem úřadu

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků,
se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
-životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
a dovednostech,
-výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem
Czech POINTU (tel.: 380 070 348),
-ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Další požadavky:
Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, VOŠ nebo VŠ; práce na PC (Internet, MS Office, spisová služba); rychlá orientace v pracovní problematice; schopnost samostatné práce a rychlé orientace v pracovní problematice; schopnost asertivního jednání s lidmi; časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat; výhodou řidičské oprávnění skupiny B; znalost cizích jazyků výhodou.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 09.08.2021
do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT ODBORU VV".

Podrobnější informace podá: Ing. Jana Schererová, MPA - vedoucí odboru vnitřních věcí
- tel.: 388 402 215, mob.: 724 176 544