https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=17%2E+listopadu+556%2C+%C5%A0umperk&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9632634;16.9824944;17. listopadu 556/19, Šumperk 787 01, Česko Referent/ka důchodového oddělení - aprobant | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Referent/ka důchodového oddělení - aprobant

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 260,- až 31 240,- Kč

Okresní správa sociálního zabezpečení Šumperk přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici: Aprobant (oddělení důchodového pojištění).

Náplň práce: odborné zpracování žádostí o dávky důchodového pojištění, rozhodování o době rozsahu péče, agenda dobrovolného důchodového pojištění, metodické poradenství a konzultace; ověřování správnosti dokladů, došetřování dob pojištění, agenda rozhodování o osobách zdravotně znevýhodněných, administrativní práce související s agendou DP.

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání (maturita)
- Výhodou jsou praktické zkušenosti využitelné pro danou pracovní pozici
- Znalost práce s PC, komunikativnost a flexibilitu.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobě pracovně nepřítomnou zaměstnankyni);
- Platové zařazení v 10.platové třídě podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění;
- Pružná pracovní doba;
- 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů dovolené na kal. rok;
- Vhodné pro absolventy.
Předpokládaný nástup od 1.12.2021. Pracovní doba: pružná (s pevnou částí od 8:00 - 14:00 h), úvazek 40 h týdně.
Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, zašlete Váš životopis a žádost o zaměstnání s kontaktními údaji na OSSZ Šumperk nejpozději do 24.11.2021.
Žádosti lze zasílat na poštovní adresu OSSZ Šumperk, ul.17.listopadu 19, 787 01 Šumperk, nebo doručit osobně na podatelnu OSSZ, případně na elektronickou podatelnu posta.su@cssz.cz .