https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Kvasinsk%C3%A1+297%2C+Solnice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2090113;16.2500800;Kvasinská 297, Solnice 517 01, Česko Řidič vysokozdvižných vozíků - dřevozpracující provoz | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Řidič vysokozdvižných vozíků - dřevozpracující provoz

Martin Dvořák
720 984 353

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- platné oprávnění na obsluhu VZV a praxe výhodou
- pečlivost a samostatnost
- fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny
Náplň práce:
- manipulace se zbožím ve skladu - práce se dřevem a překližkou
- nakládka a vykládka nákladních aut
- zajišťování základní údržby a provozu VZV
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
- dotované obědy v areálu, další slevové programy pro zaměstnance.