https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hasi%C4%8Dsk%C3%A1+1%2C+Kol%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.0015136;15.1586616;Hasičská 1, Kolín 280 02, Česko Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

STACHEMA CZ s.r.o.

Hasičská 1, Kolín

Detail firmy

Pavel Zvoník
606313911

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- až 32 000,- Kč

První kontakt:
Zvoník Pavel, tel.: 606 313 911, všední dny 8 - 15:30 hod,
e-mail: zvonik@stachema.cz.

Hledáme zaměstnance na pozici řidiče nákladního vozidla o celkové hmotnosti 11990kg (DAF LF) ve firmě vyrábějící stavební chemie.

Pracovní náplň:
Rozvoz stavební chemie především v IBC kontejnerech, zboží na EUR paletách atd.
U vybraných zákazníků čerpání výrobků z kontejnerů do nádrží.

Požadavky:
ŘP skupiny C + průkaz profesní způsobilosti.
Průkaz řidiče pro přepravu nebezpečných věcí dle ADR
Bezúhonnost - čistý trestní rejstřík.

Pracovní doba:
7 - 15:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Stravné, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění 100Kč/měsíc.