https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Karla+%C4%8Capka+589%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3028911;14.1560835;Karla Čapka 589, Písek 397 01, Česko SANITÁŘ/KA NA INTERNÍ ODDĚLENÍ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SANITÁŘ/KA NA INTERNÍ ODDĚLENÍ

Nemocnice Písek, a.s.

Karla Čapka 589, Písek

Detail firmy

Magdalena Sekyrková
382 772 017

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 23 000,- Kč

Požadujeme: sanitářský kurz výhodou, pracovitost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, vstřícný vztah k lidem, ochota učit se novým věcem.
Po uplynutí sjednané doby možnost prodloužení či PP na neurčito (dle požadavku oddělení).
Náplň práce: pomocné ošetřovatelské práce na oddělení.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, zvýhodněné stravování ve vlastním stravovacím zařízení.
Informace Sekyrková Magdalena, tel.: 382 772 017, e-mail: personalni@nemopisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU