Práce Nabídka zaměstnání

SKLADNÍK

DOPPLER CZ spol. s r.o.

Trocnovská 70, Trhové Sviny

Detail firmy

Martina Tonarová
386 301 611, 778 522 883

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 28 000,- Kč

Požadujeme: spolehlivost, zručnost, pracovitost a ochotu učit se novým věcem, loajalitu a dochvilnost
Náplň práce: kompletní skladnické práce; příjem / expedice zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí; ukládání, skladování a vydávaní zboží; manipulační práce ve skladu.
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, jistota výplaty každý měsíc; příspěvek na stravování; 13. a 14. plat; 5 týdnů dovolené; osobní přístup; dobrý pracovní kolektiv; možnost svou mzdu ovlivnit svým výkonem a pracovním nasazením; mzdové rozpětí dle zkušeností a schopností 22 000 - 28 000 Kč; možnost profesního růstu; náborový příspěvek 40.000 Kč.
Výhody: osvědčení pro VZV, zkušenosti v oboru, vyučení.