https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9+arm%C3%A1dy+375%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2101222;15.8301475;Československé armády 375/16, Hradec Králové 500 03, Česko SPECIALISTA / SPECIALISTKA HYPOTEČNÍHO CENTRA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SPECIALISTA / SPECIALISTKA HYPOTEČNÍHO CENTRA

Broker Consulting, a.s. - OK Point Hradec Králové

Československé armády 375, Hradec Králové

Detail firmy

Monika Radikovská
605 559 254 (dopoledne)

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 60 000,- Kč

- Předpoklady:
Jste již ostřílený specialista či specialistka na hypotéky a chcete se stát součástí týmu, který si Vás bude vážit a ocení Vaše znalosti? Hledáte nové výzvy pro Vaši kariéru? Přijďte si k nám popovídat o možnostech spolupráce. Získáte možnost participovat na obchodních výsledcích pobočky či mít odměny dle Vašich osobních výsledků.
- Náplň práce: především zúročíte své předchozí zkušenosti a znalosti, naučíme Vás něco nového a Vy naučíte něco nového nás, budete klientům poskytovat profesionální poradenství v oblasti financování bydlení, budete budovat dlouhodobé vztahy se stávajícími i novými klienty, Vašim klientům budete navrhovat optimální řešení jejich potřeb, budete si organizovat schůzky s Vašimi klienty, nedílnou součástí práce je i aktivní získávání nových klientů, budete se i nadále vzdělávat v oboru.
- Dále požadujeme: předchozí zkušenosti z oblasti financování bydlení podmínkou, obchodního ducha a zanícení pro obchod, vynikající organizační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování a vzhled, čistý trestní rejstřík