SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ/ TECHNICKÁ PODPORA

dataPartner,s.r.o.

Senovážné nám. 241, České Budějovice

Detail firmy

Jana Drábová
724 379 538

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 32 000,- až 50 000,- Kč

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni s obchodním duchem a se zájmem o řízení strojů a procesů v reálném čase. Nabízíme jedinečnou možnost podílet se na prodeji unikátního softwaru RTX a čistě softwarové platformy KINGSTAR pro automatizaci strojů. Pro naše zákazníky jsme tu více jak 20 let.
Co vás čeká?
- Aktivní vyhledávání nových zákazníků a zájemců především o software RTX a KINGSTAR (Aplikace s RTX umožňují řízení v pevném reálném čase s přesností na mikrosekundy. RTX má vlastní plánovač nezávislý na plánovači Windows. KINGSTAR je jediný skutečně otevřený SW pro automatizaci strojů na vytváření inteligentních ovladačů, které plní koncepci Průmysl 4.0 & IoT.)
- technická podpora těchto produktů
- péče o svěřené stávající zákazníky
- konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka
- zpracování nabídek a obchodních případů, vyhledávání nových zakázek
- prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů
- prezentace společnosti a těchto produktů na výstavách a veletrzích
- vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe obchodního či technického zaměření
- min. 3 roky praxe v obchodu, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností v oboru IT
- rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič, ochota cestovat
- zájem o technologie IT- řídicí systémy
- ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování.
Oceníme: aktivní znalost AJ.
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- technickou podporu ze strany SW architektů a techniků společnosti
- propracované zaškolení, kariérní růst
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
- práci s využitím moderních technologií
- zajímavé firemní akce
- mimopracovní aktivity
- motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodejů), progresivní provizní řád.
Nástup: možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na jana.drabova@datapartner.cz nebo volat na 724 379 538 (Jana Drábová personalistka).