https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jana+%C4%8Cern%C3%A9ho+361%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2251808;15.8339706;Jana Černého 361/46, Hradec Králové 503 41, Česko SŠ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LABORATOŘÍCH | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SŠ ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LABORATOŘÍCH

Alžběta Čepeláková

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 000,- až 38 000,- Kč

Náplň práce: Provádění laboratorních vyšetření a měření (mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kontrola sterilizace, testy účinnosti dezinfekčních prostředků apod.), samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Požadavky na přijetí: SZŠ nebo SŠ vzdělání chemického, biologického nebo potravinářského směru, osvědčení o výkonu zdravotnického povolání - zdravotní laborant - výhodou
Praxe v mikrobiologické laboratoři - výhodou, dobrá znalost práce na PC
Organizační schopnosti, odpovědnost, samostantost a zároveň schopnost práce v kolektivu
Klademe velký důraz na komunikativnost, spolehlivost
Jednou měsíčně víkendová služba (jeden den o víkendu)
Zaměstnanecké výhody a benefity: Pestrá práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, Příspěvek na stravenky, Milý a přátelský kolektiv