Práce Nabídka zaměstnání

STAVBYVEDOUCÍ

Lenka Novotná
721 626 834

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Pracovní náplň:
- Řízení a kontrola stavebních prací na stavbách v Českých Budějovicích
- Koordinace podřízených zaměstnanců
- Kvalitní řízení stavebních zakázek
- Spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli
Co se vám na dané pozici bude hodit:
- Znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství
- Praktické dovednosti na PC- MS Office (Word, Excel) uživatelsky
- Týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup a rozhodnost
Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?
- Férový přístup- co slíbíme, to plníme
- Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu- v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
- Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi- sledujeme trendy
- Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti- klademe důraz na ochranu života a zdraví
- Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst- zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti- vážíme si dobře odvedené práce

Zaměstnanecké výhody: Nootebok a mobilní telefon, prémie, auto je-li stavba špatně dostupná, karta Multisport, firemní akce a další benefity, 25 dní dovolené, pravidelné vzdělávání a rozvoj

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.