https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ole%C5%A1n%C3%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4457452;15.2636500; , 267 64, Česko STAVEBNÍ DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTABY HŘIŠŤ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

STAVEBNÍ DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTABY HŘIŠŤ

Renáta Provázková
737 47 43 40

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Realizujeme dětská, víceúčelová, workoutová a fitnees hřiště a sportovní stezky.
Náplň práce: přípravné stavební práce, betonování, vyměřování, počítání množství potřebných materiálů, pokládku okolních chodníků, příprava pro montování prvků, montování menších plůtků.
Pracovní doba: jednosměnný provoz, pracovní doba 6 - 14:30 hodin.
Požadavky:
- schopnost pracovat v týmu
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- praxe v oboru stavebnictví
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- dlouhodobé zaměstnání na HPP (popř. živnost)
- zajímavé mzdové ohodnocení
- měsíční prémie, čtvrtletní bonusy
- příspěvek na dopravu do sídla firmy
- firemní oblečení
První kontakt: Ing. Renáta Provázková tel. 737 47 43 40 a domluvit schůzku.