Práce Nabídka zaměstnání

STAVEBNÍ TECHNIK/ČKA

Ústav půdní biologie AV ČR

Na Sádkách 702, České Budějovice

Detail firmy

Vendula Aubrechtová
387 775 041

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 38 000,- Kč

Náplň práce
- zabezpečení přípravy a realizace stavebních investičních a neinvestičních akcí
- řízení a koordinace dodavatelů
- kontrola kvality provádění stavebních prací
- přebírání prací od dodavatelů
- spolupráce při tvorbě smluvní dokumentace s dodavateli
- spolupráce při zadávání stavebních zakázek v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek
- vedení dokumentace vztahující se ke stavebním akcím
- koordinace stavebních i technologických postupů
- závěrečné vyhodnocení akcí a příprava podkladů pro účetní evidenci
Další požadavky:
- SŠ, VŠ stavebního zaměření- vhodné také pro absolventy
- základní znalost stavebního zákona
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
- základní znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- komunikační a organizační schopnosti, profesionální vystupování
- odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita
Výhodou:
- autorizace dle zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů
- orientace v právní agendě zadávání veřejných zakázek
- praxe v oblasti vedení a provádění staveb
Benefity:
- zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci s mezinárodním významem
- 5 týdnů dovolené
- pololetní a výkonnostní odměny
- služební notebook
- závodní stravování
- benefity ze sociálního fondu
- občasnou práci z domova
- kurz AJ na pracovišti
- firemní akce
Nástup od 01.02.2022, nebo dle dohody.
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte STAVEBNÍ TECHNIK.