Práce Nabídka zaměstnání

STRÁŽNÝ/-Á

Mark2 Corporation Czech a.s. - IGY Centrum

Pražská tř. 1247, České Budějovice

Dana Procházková
800 111 112

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 16 800,- až 21 000,- Kč

Místo výkonu práce: IGY Centrum, Pražská tř. 1247/24, Č. Budějovice
Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta, pochůzková činnost, kontrola bezpečnosti v rámci objektu, jednoduchá administrativa.
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)
Požadavky: trestní bezúhonnost, chuť pracovat.
Nabízíme: Mzda až 21.000,- Kč; Pracovní poměr; Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, Možnost profesního i platového růstu, Zajímavý motivační program, Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace, Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku.
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (PO - PÁ 9-17 hod.)