Práce Nabídka zaměstnání

STRÁŽNÝ/Á-VRÁTNÝ/Á

Marcela Soumarová
477 070 025
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 114,- Kč

Vyhrazeno pro OZP na HPP, na brigádu DPP- může být i zdravý uchazeč.
Náplň práce: ostraha objektu; kontrola vstupů a vjezdů do objektů; pochůzková činnost; zápisy do evidenčních knih; směnný provoz.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů; spolehlivost a flexibilitu; certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, odměny pro vynikající pracovníky, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 8-14:00 hodin).