https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Stanislava+Maliny+452%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3293013;14.1129278;Stanislava Maliny 452, Písek 397 01, Česko STROJNÍ TECHNIK - ÚDRŽBA STROJŮ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

STROJNÍ TECHNIK - ÚDRŽBA STROJŮ

s. n. o. p. cz a.s.

Stanislava Maliny 452, Písek

Detail firmy

Vendula Kalábová
382 901 301

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 29 000,- až 35 000,- Kč

POŽADUJEME :
- Min. SOU strojní
- Praxi v oboru alespoň 2 roky
- Znalost problematiky strojní údržby a technologií strojů
- Základní znalosti hydraulických a pneumatických systémů
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Samostatnost, přesnost, spolehlivost
- VÝHODOU: Průkaz jeřábníka a vazače či svářečský průkaz, popř. průkaz řidiče MV
NÁPLŇ PRÁCE :
- Oprava strojů a zařízení
- Provádění preventivních prohlídek
NABÍZÍME:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
- 13. mzda
- Bonus až 3 500 Kč měsíčně
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně
- Stravování přímo v závodě (23 - 30 Kč menu)
- Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000 Kč ročně.
První kontakt: Kalábová Vendula Mgr., tel.: 382 901 301, e-mail: vkalabova@snop.eu