https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jesenick%C3%A1+619%2C+Ps%C3%A1ry&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9531829;14.5298956;Jesenická 619, 252 44, Česko Skladník | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladník

Frost Logistics a.s.

Jesenická 619, Psáry

Detail firmy

Adriana Slávová
775872660

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 26 500,- až 30 900,- Kč

Nemáte rádi horko v práci
Přijďte k nám pracovat do skladu v Dolních Jirčanech. Máme tu chládek a dobrý kolektiv. Nemusíte se bát, všechno Vás naučíme. Když budete mít zájem, pomůžeme Vám získat oprávnění na VZV.

Co Vás čeká

o nakládka a vykládka zboží pomocí manipulační techniky
o štítkování zboží
o kontrola kvality
o dvousměnný provoz
o práce na HPP

Co od Vás očekáváme

o dobrá fyzická zdatnost
o čistý trestní rejstřík
o zkušenosti ve skladu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout

o k naší firmě jede Bus č. 335, 339 zastávka Horní Jirčany
o Mzda: 26.500, -Kč až 30.900, -Kč
o výplata garantované mzdy ve stanoveném termínu
o možnost ovlivnit výši svého výdělku
o proplacené přesčasy a výplata garantované mzdy
o roční bonus v hodnotě 1 platu
o firemní pracovní oblečení poskytnuté firmou
o týdenní pobyt na horách v hodnotě až 15 000,-Kč pro tebe a rodinu
o MultiSport karta, masáže, příspěvek na stravné
o parkoviště pro zaměstnance

Chceš vědět víc Klidně mi zavolej.
775 872 660, Adriána - HR oddělení
Frost Logistics, a.s., Jesenická 619, 252 44 Dolní Jirčany

www.frostlogistics.cz